Шарій про підозру Чорновол: Шиття рукавиць в якійсь спокійній жіночій зоні може вплинути на неї благотворно

Анатолій Шарій

liga.net

"Вона поводить себе неадекватно"

Усі дії Тетяни Чорновол стосовно журналіста Дмитра Кучера, які задокументовані та зафіксовані на відео, слід розглядати за статтею 171 Кримінального кодексу України.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив блогер Анатолій Шарій.

Анатолій Шарій заявив, що підозра для колишньої народної депутатки Тетяни Чорновол – стала для нього очікуваною подією, оскільки Чорновол, з його слів, багато працювала для цього.

"Річ у тім, що вона все це робила під відео, все задокументовано. Вона підстрибувала, але не кусалася цього разу, ну, дряпалася, виривала телефон. Тобто, таке враження, я скажу свою думку, сьогодні в ефірах це вже звучало і люди висловлювали свої думки..., а я скажу свою. На моє глибоке переконання, це не цілком психічно адекватна людина. Це моя особиста думка, тому що вести себе так, як вона себе веде протягом вже багатьох років, видаючи це за журналістську діяльність, за свою якусь там позицію... Позує з автоматами, розповідає, що другий автомат їй подарував чоловік, який привіз його із зони АТО ... Тобто, вона поводить себе неадекватно", – заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Кацман про проникнення Чорновол в ДБР: Важко уявити, що в ФБР проникає колишній парламентарій

Блогер продовжив: "У нас сьогодні вийшла навіть суперечка така заочна з Андрієм Портновим. Він говорить про те, що її не варто садити, а варто її посадити в спеціальний заклад. А я кажу, що варто посадити, бо шиття рукавиць, припустимо, в якій-небудь спокійній жіночій зоні може вплинути благотворно на її психічний стан".

Анатолій Шарій додав, що вони довго чекали сьогоднішньої події, стежили за розслідуванням і не дозволили процесу загальмуватися, як це зазвичай буває. На його думку, звинувачення має базуватися на 171 ст. ККУ (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. – Ред.). Він спростував інформацію про те, що Дмитро Кучер не є журналістом, та наголосив, що Кучер входить до Національної спілки журналістів України. Анатолій Шарій наголосив, що Кучер нічого поганого Чорновол не робив, він лише виконував свої журналістські обов’язки.

Про те, коли буде обрано запобіжний захід Чорновол, як зазначив блогер, йому невідомо, проте припустив, що якогось серйозного запобіжного заходу не буде, оскільки стаття вважається не важкою.

Нагадаємо, слідчі теруправління Державного бюро розслідувань повідомили народному депутату України VIII скликання про підозру у перешкоджанні законній професійній діяльності журналіста. За інформацією ЗМІ, йдеться про Тетяну Чорновол.

Як повідомляли, раніше екснардеп Тетяна Чорновол намагалася через паркан з колючим дротом потрапити у ДБР.

Згодом слідчі ДБР розпочали досудове розслідування за фактом можливого порушення народним депутатом VIII скликання Тетяною Чорновол громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства.Loading...