Шарій: Можливо, біолабораторії США в Україні розміщують у рамках якихось угод через надання чергового кредиту

Анатолій Шарій

liga.net

Таке враження, що над українцями ставлять експерименти, каже блогер

Не виключено, що американські біологічні лабораторії на території України розміщують в рамках якихось угод через надання чергового кредиту.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

"Дивіться, мільярд, якийсь нікчемний 1,7 млрд, наскільки я чув, – і ви продаєте свою землю. Так, побігли, схилилися, впали ниць, продали свою землю, тепер банки давайте передамо в зовнішнє управління. Ні, неймовірно. Ймовірно, перевели. Що далі буде – невідомо. Але таке враження, що над нами ставлять експерименти. І, до речі, це вже, на жаль, вже і буквально про це можна говорити, я маю на увазі ці лабораторії. Можливо, їх теж розміщують на території України в рамках якихось угод через надання чергового кредиту", – заявив Анатолій Шарій.

Новини за темою: Мамка: Правоохоронці почали тиснути на депутатів від "Опозиційної платформи - За життя" через вимоги розслідувати діяльність американських баклабораторій

Блогер закликав позбуватися державного інфантилізму, адже інші держави дбають не про наш, а про власний народ.

Нагадаємо, народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук і Ренат Кузьмін звернулися до генпрокурора з вимогою перевірки інформації про діяльність баклабораторій США в Україні.

Окрім того, вони вимагали створення парламентської ТСК з розслідування діяльності американських військових баклабораторій в Україні та реакції з боку чинної влади. Однак у Офісі президента дали зрозуміти, що не мають наміру займатися цим питанням.

Як повідомляли раніше, депутати "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук і Ренат Кузьмін скерували в ООН скаргу щодо незаконного функціонування в Україні бактеріологічних лабораторій США.

Loading...