Шарій анонсував оприлюднення записів, після яких в Офісі президента "злетять всі"

Анатолій Шарій

112.ua

Після оприлюднення цих записів вже не можна буде просто відмахнутися, каже політик

Український політик та блогер Анатолій Шарій анонсував опублікування найближчим часом записів, які стосуються Офісу президента, після яких "злетять всі".

Про це він сказав під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Коментуючи ініціативу Офісу президента ухвалити закон, який зробить злочином публікацію записів таємних розмов топчиновників, блогер заявив, що дуже сподівається, що такий закон в Україні не встигнуть прийняти найближчим часом, адже у нього є цікаві записи.

"Тиждень тому я м’яко дав зрозуміти, що зовсім скоро, найближчим часом, з’являться деякі записи, які напряму стосуються Офісу президента. Після оприлюднення цих записів вже не можна буде просто відмахнутися. Швидше за все, "злетять" всі. Або Зеленський просто скаже, що він робот, вже не Зеленський", – зауважив Анатолій Шарій.

Окрім цього, додав блогер, після оприлюднення цих записів точно "полетять в бік моря" два заступники Єрмака.

"Але тут Єрмак робить таку заяву (про заборону публікації записів таємних розмов топчиновників, – ред.). Знаєте, це повністю абсурдна заява, яка протирічить здоровому глузду", – наголосив Шарій.

Новини за темою: Україна повністю повернулася у реальність часів Порошенка, – Шарій про напади на журналістів

Нагадаємо, глава Офісу президента Андрій Єрмак розповів в інтерв'ю The Washington Post, що в Офісі президента хочуть ухвалити закон, який зробить злочином публікацію записів таємних розмов топчиновників. Там вважають, що такий закон "захистить державну безпеку".Loading...