Шахов: Наполягаю, щоб чиновники познімали корони, інакше вони злітають разом з головами

Народний депутат Сергій Шахов Фото з відкритих джерел

За словами депутата, всі реформи, які створювалися роками, було знищено

Народний депутат та член депутатської групи "Довіра" Сергій Шахов заявив, що коронавірус протягом 28 років розвивався в головах українських чиновників. Про це нардеп повідомив у прямому ефірі Pavlovsky News.

"Наполягаю, щоб чиновники познімали корони, інакше вони злітають разом з головами. Коронавірус 28 років розвивався в головах у чиновників. Те, що зараз є пандемія по всьому світу (її можна назвати коронавірусом, їй можна назвати по різному), потрібно шукати перш за все, кому це було потрібно. Хто захотів обрушити фінансові ринки, хто захотів обрушити країни, хто захотів обрушити всю систему", - наголосив Шахов.

Також депутат додав, що в Україні наразі знищено всі реформи, які робилися протягом певного часу. Зокрема, причиною цього Шахов вважає "корони на головах у чиновників".

"А те, що коронавірус в головах в українських чиновників - це насправді так. Сьогодні бачимо, що медична реформа пішла на дно, всі реформи які робилися за цей період - все було знищено. Тільки тому, що корони на головах у чиновників, які вивозили мільярдами гроші за кордон і грабували свою країну, а сьогодні опинилися звичайними чиновниками, які так само можуть лікуватися або будуть лікуватися в державних лікарнях", - зазначив нардеп. 

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Сергій Шахов, який опинився в лікарні через зараження коронавірусом, розповів, що медзаклад заповнений людьми до п'ятого поверху, а медсестри змушені виконувати декілька ролей одразу.

Loading...