Сергій Гусовський: Місту-столиці необхідне ефективне спілкування з державою

Сергій Гусовський Фото з відкритих джерел

Києву для ефективного управління необхідно повернути діяльність районних рад та забезпечити прийняття якісного закону про столицю, переконаний депутат київради Сергій Гусовський, який балотуватиметься на посаду міського голови столиці. Про це він розповів в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу", передає "РБК-Україна".

"Києву, як місту-столиці, потрібне ефективне спілкування з державною. Був простий крок – скасувати рішення 2010 року, повернути норму, що міський голова автоматично є керівником виконавчого органу. Зараз це називається: Київська міська державна адміністрація виконавчий орган Київської міської ради. Там чорт ногу зломить: він виконавчий орган чи він державна адміністрація?" - зауважив Гусовський.

Новини за темою: Київрада не може визначитися із кількістю виборчих округів у столиці

Він також додав, що оскільки керівника міської державної адміністрації призначає президент України, це робить його залежним від президентської вертикалі влади.

"Звісно, що міський голова, який призначений президентом, він підвішений цим президентом, не важливо це Порошенко, Зеленський чи Янукович", - підкреслив Сергій Гусовський.

На переконання майбутнього кандидата на посаду міського голови, необхідний закон про столицю. Такий законопроєкт вже пройшов перше читання в парламенті, але потребує значного доопрацювання.

"Поки закон, який пройшов перше читання дуже сирий, там є кілька хороших новел, але він дуже сирий. Тому є простий крок – скасувати те, що було прийнято в 2010 році. Повернути райради", - наголосив Сергій Гусовський.

Loading...