Серед 11,3 тис. українців в Італії інфікованих коронавірусом немає, - МЗС

Коронавірус шириться світом vedomosti.ru

В Італії ведуть цілодобовий моніторинг ситуації щодо поширення коронавірусу

В Італії, де через китайський коронавірус померло вже четверо осіб, на консульському обліку перебуває понад 11,3 тис. українців, при цьому заражених новим вірусом COVID-19 серед них немає. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ "Українським новинам".

"Інформації про зараження коронавірусом громадян України в Італії не надходило. На консульському обліку в Італії перебуває 11 337 громадян України, серед них на обліку консульства в Мілані - 6034", - зазначили у відомстві.

У той же час МЗС не дало відповідь щодо планів евакуації українців з Італії та не повідомило, чи плануються особливі правила перетину кордону наземним та авіатранспортом, або перевірки тих громадян, які прибувають з Італії.

Зовнішньополітичне відомство наголосило, що італійські медичні служби знаходяться в стані підвищеної готовності та приймають всі необхідні заходи для подолання та недопущення подальшого розповсюдження інфекції.

Зазначається, що на півночі Італії до початку березня закриті всі навчальні заклади, музеї, історичні пам'ятки та театри.

В Італії здійснюється цілодобовий моніторинг ситуації навколо поширення коронавірусу в країні.

Новини за темою: МЗС закликало українців утриматися від поїздок до Італії та Ірану через коронавірус

Нагадаємо, 22 лютого на півночі Італії було зафіксовано 50 випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

Пізніше на території Італії через збільшення кількості випадків зараження коронавірусом ввели обмеження на пересування громадян.

Раніше повідомлялося, що в Італії почалася паніка через китайський коронавірус, люди спустошують магазини.

Наразі, в Італії інфекціоністи разом із поліцією в оперативному режимі намагаються з'ясувати, як в країну потрапив коронавірус COVID-19. Так званий "нульовий" пацієнт, поки не знайдений. 

Loading...