Сенцов прогнозує замороження збройного конфлікту на Донбасі

Олег Сенцов

Сенцов також зазначив, що підтримує політику Зеленського, якщо це допоможе зупинити вогонь на Донбасі та якщо йому вдасться звільнити всіх українських політв'язнів

Колишній в’язень Кремля Олег Сенцов не бачить зараз іншого виходу, як замороження збройного конфлікту на Донбасі. Про це він заявив в інтерв’ю Голосу Америки.

Відповідаючи на питання про розмежування на сході України та про те, чи є правильною політикою те, що зараз відбувається відхід з позицій на Донбасі, Сенцов відповів: "В плані стратегічному це не дуже велика територія якщо враховувати те, що ми вже втратили. Це спроба виконати Мінські угоди, формулу Штайнмаєра і прийти до миру та інтеграції. Це політика Зеленського. Я його підтримую, але лише у перших кроках, якщо це може призвести до припинення вогню, якщо він зможе реально це зробити і вогонь припиниться і не будуть гинути наші хлопці, це буде дуже велике досягнення. Якщо він зможе усіх наших хлопців звільнити з полону. Він вже звільнив майже 100 людей – це досягнення. Але подальші кроки – я не вірю в їхню можливість та необхідність. Я не вірю в те, що Путін дасть нам інтегрувати Донбас зараз. Він не вивів свої війська, він не забере своїх сепаратистів, він не віддасть контроль над кордоном".

Новини за темою: ООН: Гуманітарної допомоги потребують 3,4 млн жителів Донбасу

На уточнююче запитання, чи означає це замороження ситуації, режисер заявив, що не бачить зараз іншого виходу.

Нагадаємо, раніше Олег Сенцов заявив, що питання повернення Криму - це стратегічне питання і на довгі роки. Його не можна вирішити завтра шляхом переговорів з президентом РФ Путіним.

За його словами, для повернення півострова Україна має підвищити ставки, в тому числі запровадити нові санкції.Loading...