Сенцов про повернення Криму: Ми повинні підвищити ставки

Олег Сенцов

Режисер наголосив, що водночас і Україна, і США, і Європа та усі її союзники повинні продовжити натиск на Путіна

Колишній в'язень Кремля, Олег Сенцов заявив, що повернення Криму займе багато часу. Про це він сказав в інтерв'ю  "Голос Америки".

Відповідаючи на питання чи можливо взагалі повернути Крим Україні і яким з його точки зору мав би бути план, режисер зазначив: "Ні у кого немає плану. Ніхто не знає що робити. Ну я завжди говорю, що питання повернення Криму - це стратегічне питання і на довгі роки. Це не можна вирішити завтра шляхом переговорів з Путіним. Путін взагалі не хоче нічого про це чути. Повернути Крим і Донбас під контроль України можна лише після того як влада Путіна рухне, тому що він не віддасть це ніколи".

Він наголосив, що водночас і Україна, і США, і Європа та усі її союзники повинні продовжити натиск на Путіна, щоб не дати йому цю ситуацію зафіксувати.

Сенцов вважає, що потрібно якось домовитися з усіма і якось уникнути цього протистояння, санкцій, щоб ця ситуація стала нормою. 

"Ми повинні підвищити ставки, а не умиротворяти цього агресора", - сказав колишній політв'язень. 

Він пояснив, що має на увазі нові санкції від України, Європи та США. 

"Україна має бути в ешелоні цих санкцій. Я розумію, що ми дуже прив’язані до Росії економічно, що ми - більш слабка економіка, але нема іншого шляху, якщо ми хочемо бути незалежною державою, протистояти нашому ворогу, це повинна бути наша стратегія. Якщо ми будем його умиротворяти, це - поразка", - додав Сенцов.

Нагадаємо, раніше український кінорежисер зустрівся з помічником держсекретаря США Майка Помпео. Сенцов провів кілька зустрічей та заходів у Вашингтоні.Loading...