Новини » Політика Читать эту новость на русском

Сенатор Франції Моран висловив невдоволення у зв'язку з переслідуванням українських опозиційних політиків за пошук миру на Донбасі

Сенатор Франції Моран Фото - скріншот

Сенатор Франції Себастьян Моран висловив невдоволення тим, що українська влада перешкоджає і піддає політичному переслідуванню опозиційних депутатів, які 10 березня 2020 року прилетіли до Москви, щоб представити в Державній Думі парламентський вимір "нормандського формату".

"Ми дуже засмучені тим, що відбувається щодо звинувачень людей, які прагнуть до миру у вашій країні, проте також потрібно відзначити, що досягнення миру дуже нелегка справа. На жаль, мушу сказати, що французький парламент недостатньо поінформований щодо всієї ситуації, яка відбувається у вас в країні, бо наші медіа говорять про ці події дуже мало. Мені дійсно дуже шкода через звинувачення людей, які зацікавлені в мирі в Україні", - зазначив Моран.

Політик також підкреслив, що французька влада повинна докладати більше зусиль для виконання Мінських домовленостей.

"Для мене особисто дуже важливо, щоб сенат і Національна Асамблея мобілізувалися і якимось чином натиснула на уряд, в тому числі на президента Емманюеля Макрона, щоб він взяв ініціативу в свої руки для встановлення миру", - уточнив Моран.

Сенатор додав, що уряди європейських країн повинні шукати варіанти для вирішення конфліктів на сході та півдні України, а також у Білорусі та Туреччині.