Сенат виправдав Трампа у справі про імпічмент

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Трамп визнаний невинним у всіх пунктах звинувачення

Сенат виправдав президента США Дональда Трампа у справі про імпічмент. Про це повідомляє CNN.

Трамп визнаний невинним у звинуваченні у зловживанні владою та в перешкоджанні роботі конгресу.

За звинувачення в зловживанні проголосували 48 осіб - 47 представників Демократичної партії і республіканець Мітт Ромні. За другим пунктом звинувачення підтримали 47 сенаторів. Для усунення Трампа від влади були необхідні 67 голосів на підтримку будь-якого зі звинувачень.

Нагадаємо, 21 січня, Верхня палата парламенту США почала розгляд справи про імпічмент президента Америки Дональда Трампа. Спочатку сенатори розглядали резолюцію, яка визначила регламент слухань, а згодом розпочалося слухання про імпічмент по суті. 

Згодом стало відомо, що республіканці в Сенаті Сполучених Штатів Америки проголосували за правила процесу імпічменту президента США Дональда Трампа, які запропонував лідер республіканської більшості Мітч Макконнел.

Як відомо, 25 вересня Державний департамент Сполучених Штатів Америки опублікував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа, внаслідок чого почалися слухання у справі імпічменту американського лідера. Йдеться про переговори президентів 25 липня 2019 року.

Тим часом адвокати президента почали представляти в Сенаті США свою позицію щодо імпічменту.

Loading...