live

Секретар РНБО України передрік розвал Росії

Секретар РНБО Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Цьому можуть сприяти релігійні питання та демографічні проблеми

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що Російська Федерація наразі перебуває у складному становищі, що може спричинити розвал держави. Про це політик повідомив у інтерв’ю Ліга.net.
 
За його словами, розвалу Росії можуть сприяти, як питання релігійної сфери, так і демографічні проблеми.
 
"Росія знаходиться в складному становищі. Ми ще побачимо її розвал. Складні релігійні питання, демографічні проблеми, відносини з Китаєм ... Путін це розуміє і тому вибирає зовнішнього ворога. Спочатку це були грузини, тепер ми. Без зовнішнього ворога він не може об'єднати те, що вони називають росіянами. Але скажіть мені, які громадяни Ічкерії є росіянами? Це інша країна і релігія. Цей привид довго тримаються не може. Певний час він тримається на грошах. Але гроші - річ, яка дуже швидко закінчується", - зазначив Данілов.
 
 
Також секретар РНБО наголосив, що спалах коронавірусу в Китаї та світі в цілому може значно вплинути на загальну економіку та на Російську Федерацію зокрема.
 
"Все буде залежати від цін на нафту і газ. Ми ще не знаємо, як вплине коронавірус на Китай, другу економіку світу. Дуже багато питань по газу. Точно буде боротьба за арктичний шельф. І чи зможе Росія витримати цю гонку? Я не впевнений", - додав Олексій Данілов.
 
 
Нагадаємо, нещодавно секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що РНБО має декілька кейсів щодо деокупації Криму та пояснив, як країна повертатиме втрачену територію
Loading...