Секретар РНБО розповів, як Україна готується відбивати можливу агресію РФ з моря

Пріоритетні напрямки оборони в Україні – це космос, ракети та літакобудування

Нептун Фото з відкритих джерел

Україна відроджує військовий флот і розвиває ракетну програму для того, щоб дати відсіч можливій російській агресії з моря. Про це заявив секретар РНБО Олександр Данілов в ефірі одного з телеканалів.

За словами чиновника, більшу частину флоту Росія під час окупації Криму залишила собі. Проте в Україні є програма для розвитку власного флоту. Також ми маємо ракетну програму, яка "розвивається дуже потужно".

Данілов зазначив, що наявність на узбережжі українських морських кордонів власного ракетного озброєння, зокрема ракети "Нептун", – це небезпека для противника. "Наша ракетна програма жодного дня не зупинялася, як би комусь не хотілося", – заявив секретар РНБО.

Крім того, чиновник повідомив про наявність головних акцентів в оборонній сфері України, які визначив президент України Володимир Зеленський. Зокрема, це космос, ракети та літакобудування.

Новини за темою: Військовий парад в анексованому Криму: Україна передала Росії ноту протесту

Нагадаємо, нещодавно заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос заявив, що Російська Федерація розпочала розгортання військових штабів в окупованому Криму, які може використати в "активній фазі бойових дій". За його словами, Росія може почати новий етап агресії проти України в будь-який момент.

Loading...