СБУ затримала куратора керівництва "ДНР" в Києві

СБУ

Затриманому інкримінують створення терористичної групи чи терористичної організації

Служба безпеки України затримала в Києві чоловіка, який протягом 2014-2020 років здійснював функції одного з "кураторів" керівників так званого "ДНР" за лінією Головного розвідувального управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ. Про це повідомила пресслужба СБУ.

"Як позаштатний представник спецслужб РФ, він брав активну участь у створенні так званого "Розвідувального управління ДНР" та інших підрозділів зазначеної терористичної організації.

У розпорядженні СБУ є записи телефонних розмов куратора, які розкривають деталі міжвідомчих війн між ГРУ та ФСБ за контроль над "керівниками" терористичної організації "ДНР", - йдеться в повідомленні.

На записах фігуранта згадують прізвища директора ФСБ Олександра Бортнікова та його заступників Андрія Бурлаки і Сергія Смірнова, помічника президента РФ Владислава Суркова, керівників "ДНР" Олександра Захарченка, Олександра Бородая та інших.

Наразі затриманому інкримінують створення терористичної групи чи терористичної організації, вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

Новини за темою: На колишню полонену "ДНР" здійснили повторний напад

Нагадаємо, раніше на контрольному пункті "Березове-2" прикордонники затримали представника незаконних збройних формувань "ДНР".Loading...