live

СБУ засекретила справу щодо прослушки Гончарука

Олексій Гончарук 

delo.ua

Справа розслідується за частиною 3 статті 359 Кримінального кодексу

Служба безпеки України засекретила інформацію щодо кримінального провадження за фактом прослуховування прем’єрміністра Олексій Гончарука на нараді з представниками Національного банку.

Про це йдеться у відповіді СБУ на запит Українських Новин.

Справа розслідується за частиною 3 статті 359 Кримінального кодексу.

Вся інша інформація не може бути розголошена через конфіденційність.

Новини за темою: Прослушка Гончарука: Організатори переплутали голос заступниці Богдана з голосом соратниці Маркарової

Зокрема, СБУ не відповіла, хто був допитаний в рамках розслідування і чи був допитаний Гончарук.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явився запис, де нібито прем’єрміністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським.

Також на записі чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем’єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Незабаром з’явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом було оприлюднено і третю частину записів.

Стало відомо, що Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Ввечері 17 січня президент України Володимир Зеленський зустрівся з Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань.

Крім того, СБУ відкрила кримінальну справу через прослуховування в кабінеті прем’єрміністра Олексія Гончарука під час наради.

Loading...