СБУ закликала Гонтареву "утриматися від неоднозначних коментарів" щодо співпраці МВФ та України

Валерія Гонтарева

У заяві СБУ вказано, що слова ексочільниці НБУ "можуть нанести шкоду національній безпеці"

Служба безпеки відреагувала на слова колишньої голови Нацбанку Валерії Гонтаревої та попросила утриматися від неоднозначних коментарів, які можуть "нанести шкоду національній безпеці" та "негативно вплинути на ситуацію в країні". Відповідну заяву оприлюднила пресслужба СБУ.  

"Сьогодні у багатьох засобах масової інформації поширюються коментарі колишнього керівництва Національного банку України, яке заявило про те, що МВФ має "заморозити" співпрацю з Україною та зажадати достроково погасити кредити. Служба безпеки України поважає право кожного громадянина на свободу висловлювань, однак вважає неприпустимим оголошення заяв, які можуть нанести шкоду національній безпеці держави, зокрема, в фінансово-економічній сфері та негативно вплинути на ситуацію в країні", - йдеться у заяві.

Новини за темою: Відставка Смолія: Гетманцев не бачить загроз для співпраці з МВФ та курсу гривні

Окрім цього, в СБУ закликають будь-яких експосадовців "утриматись від подібних неоднозначних коментарів та дбати про національні інтереси України, а не сіяти панічні настрої серед населення та розхитувати економічну стабільність держави".

Новини за темою: Зеленський запевняє, що з ОП на Смолія не тиснули

Нагадаємо, раніше колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева закликала Міжнародний валютний фонд відреагувати на відставку Якова Смолія з посади очільника НБУ через політичний тиск, забравши видані в межах нової кредитної програми кошти. Loading...