СБУ хоче перевірити всі комп’ютери "1+1" через прослуховування Гончарука, – Дубінський

Олександр Дубінський. Фото EPA-EFE

Нардеп розкрив деякі деталі обушку на українському каналі

Народний депутат України ("Слуга народу") Олександр Дубінський заявив, що СБУ хоче перевірити всі комп'ютери "1+1" через прослуховування прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Про це він розповів у коментарі телеканалу ZIK.

Коментуючи останню інформацію про обшуки, парламентарій зазначив: 

"Відбувається правоохоронна вакханалія. Сюди заявилися співробітники СБУ. Я приїхав підтримати своїх колишніх колег з телеканалу "1+1", тому що я вбачаю у цих діях абсолютно незаконні підстави. Вони зараз намагаються, маючи ухвалу на пошук 2 робочих місць, ми готові, колеги готові їх вказати. Вони хочуть перевіряти всі комп’ютери, які тут знаходяться, усі комп’ютери телеканалу "1+1" для того, щоб знайти, чи є там файли, пов’язані з прослуховуванням прем’єр-міністра Гончарука".

Нагадаємо, у середу ввечері, 5 лютого, ведучий програми "Гроші" та керівник творчої групи департаменту журналістських розслідувань телеканалу Олександр Дубінський повідомив, що на українському загальнонаціональному телеканалі "1+1" розпочалися обшуки

В СБУ заявили, що обшуки не пов'язані з діяльністю телеканалу

Окрім того, народний депутат Нестор Шуфрич заявив, що через обшуки на "1+1" завтра екстрено зберуть Комітет з питань свободи слова.

Loading...