СБУ і Генпрокуратура щодня проводять десятки обшуків у Дніпрі, – Філатов

Мер Дніпра Борис Філатов Фото з відкритих джерел

Напередодні місцевих виборів, у Дніпрі Генеральна прокуратура та Служба безпеки України щодня проводять десятки обшуків.  

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

"От буквально вчора в офісі однієї із політичних сили теж відбувався обшук. Але не зі сторони СБУ і Генеральної прокуратури, як це відбувається зраз у Дніпровській мерії, а зі сторони податкової поліції. Але така ситуація відбувається по всій країні. А у Дніпрі щодня відбуваються десятки обшуків, десятки кримінальних справ. При цьому, цим займаються виключно СБУ та Генеральна прокуратура. А хіба немає чим зайнятися Службі безпеки окрім того, як масово бігати по всій країні по муніципалітету? " – дивується політик.    

Новини за темою: СБУ вийшла за рамки законних повноважень і скоїла посадовий злочин: Кузьмін про спробу рейдерського захоплення телеканалу "112 Україна"

Натомість, додав Борис Філатов, силовики розслідують крадіжку солі на посипку доріг, придбання картоплі на харчування в дитсадках, відкривають кримінальне провадження по підприємству, яке виписує платіжки на тепло та розслідує  справу щодо того, скільки лампочок вкрутив мер у місті.

"Хай поважний пан Баканов покаже всій країні статистику, скільки у його відомстві кримінальних справ щодо муніципалітету напередодні місцевих виборів, а скільки, наприклад проти державних злочинців. Я вже не говорю про переслідування опозиційних телеканалів та інше", – прокоментував Борис Філатов.

Нагадаємо,  6 серпня Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.   

 

Loading...