live

Савченко: Саакашвілі водить бізнесменів до міністрів, і вони "рішають" питання

Надія Савченко Скріншот відео

Колишня народна депутатка також назвала, куди ідуть "відкати" за таку діяльність

Міхеїл Саакашвілі на посаді у Національній раді реформ жодних зовнішніх інвестицій до України не завів.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка VIII скликання Надія Савченко.

Надія Савченко зауважила, що голова Виконавчого комітету ради Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі жодних зовнішніх інвестицій до України не завів, а сама Нацрада реформ, з її слів, займається лобізмом.

"Вирішуються виключно інвестиції такого плану: якщо ви маєте свій бізнес і хочете пролобіювати його і щоб його не рейдерили та щоб під вас виписали рядок закону, раніше цим займалися фракції, депутатські групи. До них приходили бізнесмени, просили, вони заносили... Зараз цим займається напряму Саакашвілі. Він водить їх по кабінетах міністрів... і бере за це "відкати", – заявила Надія Савченко.

Новини за темою: Саакашвілі видав заяву про перевагу реформ в Росії

Вона продовжила: "Він водить до міністрів бізнес, і вони "рішають". Далі ідуть "відкати". Куди ідуть ці "відкати"? Частина – наповнення на місцеві вибори партії "Слуга народу", частина – подяка Офісу реформ, на розвиток, скажімо так, особисто Саакашвілі та команді. Так, це дуже солодке місце".

Як повідомляли, голова Виконавчого комітету ради Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі вважає, що члени наглядової ради "Укрзалізниці" отримують непристойно мало.

Раніше Міхеїл Саакашвілі заявив, що українські чиновники витіснили державу, а люди в країні народжуються з чіпами, оскільки відразу діляться на групи.

Loading...