САП закликала Венедіктову не чинити тиск на прокурорів і не "ганьбити правоохоронну систему"

Ірина Венедіктова Фото з відкритих джерел

У САП закликали генпрокурора не бути частиною політичних процесів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закликала генерального прокурора Ірину Венедіктову не бути частиною політичного процесу перепідпорядкування САП та не чинити тиск на прокурорів. Про це повідомили на сторінці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook.

"Спілкування між структурними підрозділами Офісу Генерального прокурора шляхом зйомки та розміщення відеороликів та повідомлень у соціальних мережах не відповідає світовим стандартам роботи правоохоронних органів. У силу специфіки роботи ми володіємо інформацією та добре розуміємо запущені так званими "політичними елітами" процеси перепідпорядкування нашої діяльності певним цілям, які не узгоджуються із завданнями кримінального судочинства. Закликаємо Генерального прокурора не бути частиною таких процесів, не чинити тиску на прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та ганьбити правоохоронну систему", - зазначили у пресцентрі САП. 

Новини за темою: "Атакою" на Холодницького Венедіктова намагалася зупинити розслідування справ про корупцію, які вели проти неї САП і НАБУ, - Кузьмін

Водночас у відомстві відповіли, що наразі на розгляді Вищого антикорупційного суду перебуває понад 200 кримінальних проваджень.

"Мільярдні схеми у галузі енергетики, промисловості, добування корисних копалин та інших сферах економічної діяльності припиненні внаслідок спільних зусиль Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України. Ми впевнені, що винні обов’язково понесуть передбачену законом відповідальність за вироками. І це мають бути саме вироки і саме суду, і виключно Вищого антикорупційного суду, а не "хотєлок" слідчого, детектива чи прокурора... Суд є незалежним та здійснює правосуддя згідно із процедурою встановленою законом, а не у відповідності до побажань Холодницького, Ситника чи навіть Венедіктової", - заявили у САП. 

Новини за темою: Холодницький - Венедіктовій: Ви звинувачуєте САП у закритті справ, де ГПУ сама допустила порушення. Документ

Нагадаємо, 27 травня генеральний прокурор Ірина Венедіктова звернулась до колег із Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та запропонувала їм показати результати роботи за п'ять років, а також навести приклади "яскравих судових вироків корупціонерам".

Loading...