САП не буде записувати "відосік" на "відосік", є законні межі, - Холодницький про конфлікт із Венедіктовою

Очільник САП Назар Холодницький Фото з відкритих джерел

Холодницький заявив, що існують процесуальні межі, згідно з якими САП і буде працювати

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратурі (САП) Назар Холодницький заявив, що він був налаштований на конструктивну роботу з Офісом Генпрокурора. Про це він повідомив у інтерв'ю "Українській правді"

Так, Холодницький зазначив, що відео глави ОГПУ Ірини Венедіктової для нього було "нєжданчиком", адже жодних листів з якимись претензіями він не отримував.  

"Публічно чи непублічно жодних листів з тими чи іншими претензіями не було. 19 травня я востаннє був у Венедіктової, ми обговорювали питання підслідності деяких проваджень, питання карантинних обмежень в тому числі і зарплатних для працівників. Я ще перед виходом з кабінету кажу: "Є якісь питання до мене?". Вона каже: "Ні, питань немає". От і все", - пояснив Холодницький.

Новини за темою: Такі історії стають "нєжданчіком", - Холодницький про заяви Венедіктової

Також глава САП зазначив, що "записувати "відосік" на "відосік" у його відомстві не збираються.

"Є комунікація, є законні межі, і коли мені приходять запити: "невідкладно надай матеріали справ кримінальних, бо ми хочемо їх почитати"... Ну, так не буде", - наголосив Холодницький.

Крім цього, керівник антикорупційної прокуратури додав, що існують процесуальні межі, згідно з якими САП і буде працювати. 

Новини за темою: "Атакою" на Холодницького Венедіктова намагалася зупинити розслідування справ про корупцію, які вели проти неї САП і НАБУ, - Кузьмін

"Останній запит, який прийшов, – це "дайте нам справу Гладковського, дайте нам ще якусь справу". Тобто беруться вибіркові справи, їхньої логіки я до кінця не розумію, таке враження, що хочуть або щось зловити, або щось дізнатися в тих справах. Або, знаєте, спочатку сказали, що все погано, а тепер треба знайти, а що ж там поганого. От якісь такі ігри, дитячі відверто. Є процесуальні межі, і будемо в цих процесуальних межах працювати", - зазначив Холодницький.

Глава САП зізнався, що він був налаштований на конструктивну роботу з Офісом Генпрокурора.

"Ми за деякими справами і самі наради ініціювали і давали як процесуальні керівники доступ прокурору генеральному до тих чи інших справ. Ну, зараз, я так розумію, цього робити не треба і не можна", - підсумував Назар Холодницький.

Нагадаємо, 26 травня генеральний прокурор України Ірина Венедіктова звинуватила керівництво і прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у численних порушеннях та пообіцяла відреагувати на таку роботу.  

У відповідь керівник САП Назар Холодницький заявив, що у відомстві готують спростування "по кожній секунді відео Венедіктової".

Після чого генеральний прокурор звернулась до колег із Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та запропонувала їм показати результати роботи за п'ять років.

У результаті САП закликала Венедіктову не чинити тиск на прокурорів і не "ганьбити правоохоронну систему".

Loading...