Саміт Україна-ЄС перенесли на 6 жовтня

Фото з відкритих джерел

Раніше захід планували провести 1 жовтня

Президент Європейської ради Шарль Мішель та президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови домовилися про перенесення саміту Україна-ЄС на 6 жовтня. Про це політики повідомили на своїх сторінках у Twitter. 

"У розмові з президентом Володимиром Зеленським ми домовилися про зустріч, разом з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, у Брюсселі 6 жовтня для 22-го саміту ЄС-Україна. Очікую нашої дискусії щодо цього важливого партнерства невдовзі після спеціального засідання Європейської Ради 1-2 жовтня" - написав на своїй сторінці Шарль Мішель

Новини за темою: Зеленський зустрівся з курсантом, який вижив у Чугуївській катастрофі. Фото

Український президент також зауважив, що очікує на цю зустріч, аби обговорити співробітництво між Україною та Євросоюзом.

"У розмові із Шарлем Мішелем ми домовилися зустрітися у Брюсселі 6 жовтня для 22-го саміту ЄС-Україна. Очікую зустрічі з Вами та Урсулою фон дер Ляен для обговорення важливого партнерства України та ЄС", - повідомив Зеленський.

Новини за темою: В Україні з'явилося нове професійне свято, Зеленський підписав указ

Нагадаємо, глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель після візиту до Києва і зустрічі з президентом Володимиром Зеленським заявив, що Євросоюз - не банкомат і не благодійна організація. 

Loading...