Саміт Кримської платформи відбудеться в Києві у травні 2021 року, – Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

За словами міністра, в МЗС сподіваються на стабілізацію ситуації з пандемією

Міжнародний саміт Кримської платформи з деокупації півострова відбудеться у травні 2021 року в Києві. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

За словами Кулеби, Україна бачить підтримку створення Кримської платформи і готовність брати в ній участь із боку міжнародних партнерів, а в МЗС сподіваються на стабілізацію ситуації з COVID-19 до того часу. "Ця робота не буде зупинятися ні на день і увінчається самітом, який пройде в Києві. Я можу повідомити, що цей саміт відбудеться в травні 2021 року. Дуже сильно сподіваємося, що ситуація з пандемією стабілізується", – сказав міністр.

Водночас очільник українського дипвідомства наголосив, що в окупованому Криму тривають репресії проти кримських татар. "Третього листопада Військовий суд в Ростові засудив трьох кримських татар за сфабрикованими звинуваченнями. В той же день були затримані троє кореспондентів Кримської солідарності. Четвертого листопада їх відпустили. Але ми бачимо, що це системні репресії проти кримських татар і ми будемо продовжувати свою роботу, щоб зупинити ці репресії. І щоб всі, хто утримуються, були звільнені", – висловився Кулеба.

Новини за темою: Україна висловила протест РФ у зв'язку з вироком трьом кримчанам у справі "Хізб ут-Тахрір"

Нагадаємо, нещодавно перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова заявила, що Україна запросить на Кримський саміт представників Росії. За словами дипломатки, це може бути нагодою для обговорення деокупації півострова.Loading...