Сальдо зареєстрували кандидатом у мери Херсона

Володимир Сальдо Фото з відкритих джерел

Херсонська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатом на посаду Херсонського міського голови Володимира Сальдо, якого висунула політична партія "Блок Володимира Сальдо".

Його кандидатуру одноголосно підтримали учасники конференції "Херсону - порядок і розвиток". Про це повідомляє пресслужба партії.

Чинний депутат міської ради, мер Херсона 2002-2012 рр. боротиметься на виборах 25 жовтня 2020 року за посаду міського голови.

"Ми об'єдналися навколо ідеї навести порядок і вивести рідне місто на новий рівень стабільного розвитку, щоб зробити його кращим, привабливим і комфортним для життя. Ця ідея втілена в програмі реальних дій, яку може реалізувати сильний лідер і досвідчений керівник – Володимир Сальдо", – заявив голова Антонівки, 2-й номер у списку партії Ігор Семенчев.

Він назвав Сальдо сильним і харизматичним лідером, який вміє домагатися поставлених цілей і організовувати командну роботу для більш швидких перетворень. Така команда вже сформована з досвідчених, професійних управлінців, а також молодих людей з амбіціями побудувати комфортний міський простір.

Семенчев нагадав, що Сальдо вже виводив Херсон на передові місця в рейтингу українських міст, кращих для життя і найбільш привабливих для ведення бізнесу.

Loading...