Саакашвілі заявив, що повертається до Грузії, - ЗМІ

Міхеїл Саакашвілі Facebook/Міхеіла Саакашвілі

Саакашвілі заявив, що у нього завжди були дві домівки - Україна і Грузія

Колишній президент Грузії, голова виконавчого комітету Ради реформ України Міхеіл Саакашвілі записав відеозвернення на тлі Дніпра, в якому висловив подяку Україні і заявив, що повертається на Батьківщину - до Грузії. Відео записано грузинською мовою і в Фейсбуці доступно тільки для грузинської аудиторії, передає "Грузія Online".

"Україна - мій другий дім. Свого часу я приїхав сюди зі свого головного будинку, солодкої Грузії. Я любив Україну ще з часів студентства, в найважчі часи саме вона прийняла мене таким, яким я є, без умов і вимог, і я це дуже ціную", - зазначив експрезидент Грузії.
 
Він додав, що за останні сім років не було жодного дня, коли б він не цікавився подіями в Грузії.
 
"Бог свідок, я хотів кращого для свого народу. Хотів, щоб Мій народ жив краще, багатше, і все ж за допущені помилки хочу у всіх попросити вибачення. За ці сім років не було жодного дня, коли б я не цікавився новинами Грузії, і знаю точно, що період мого президентства не пройшов даром і багато з того, що ми створили, збережено досі і функціонує. Однак в той же час, коли я чую новини з Грузії, розумію, що ми можемо жити набагато краще, кожен грузин може жити багатшим, і у нас це вийде. Я повертаюся!" - резюмував Саакашвілі.

У той же час для української аудиторії політик розмістив невеликий пост про те, що у нього завжди буде дві домівки: Україна і Грузія. Але ні слова про повернення до Грузії.

"Я грузин. Я українець. Я завжди мав і завжди матиму дві домівки. Я завжди відчував обов’язок допомагати обом моїм народам. Саме тому я ніколи не припиняв активну участь в політичному житті обох країн. Коли я був Президентом Грузії, я брав участь у Майдані і активно захищав інтереси України на міжнародній арені. Коли я приїхав до України у 2013 році і фізично перебував тут, я безперервно брав участь у діяльності моєї партії в Грузії. Я впевнений, що так буде і в майбутньому: де б я не був, я завжди буду вірним сином двох дружніх країн – Грузії та України. Я завжди допомагатиму двом своїм народам ставати ще краще, ще успішніше", - написав Саакашвілі.

Facebook/Міхеіла Саакашвілі

Новини за темою: Кулеба: Україна "відгрібає" від Грузії через заяви Саакашвілі

Нагадаємо, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії і колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету реформ.

У відповідь на це Грузія відкликала свого посла з Києва для консультацій. Однак глава МЗС Грузії Давид Залкаліані підкреслив, що про розрив дипломатичних відносин з Україною не йдеться.

Loading...