Саакашвілі заявив, що новий податковий закон потрібно терміново міняти

Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Закон значно збільшує повноваження податкових органів і ускладнює адміністрування податків

Голова виконавчого комітету Нацради реформ Міхеіл Саакашвілі заявив, що закон про боротьбу із ухиленням від сплати податків (№1210) потрібно терміново міняти. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

За його словами, закон значно збільшує повноваження податкових органів і ускладнює адміністрування податків.

"Податкова отримала право закручувати гайки, презумпція провини перекладається на платника податків, тому що треба доводити щось податковій", - заявив він.

Саакашвілі додав, що президент Зеленський не хотів підписувати цей закон, але ухвалення закону було однією з попередніх умов укладення нової угоди з МВФ.

Новини за темою: Новий рік розпочався з провалу роботи податкової і митної системи України

Нагадаємо, 24 лютого президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві".

Як відомо, 16 січня Верховна Рада проголосувала в другому читанні за скандальний законопроєкт №1210, який передбачає норми трансфертного ціноутворення, введення плану дій BEPS, підвищення лімітів для ФОПів і, в тому числі, передбачає підвищення акцизу на сигарети та ренти на видобуток залізної руди.

Loading...