Саакашвілі висловився про відсутність держави в Україні

Міхеіл Саакашвілі

Twitter

За його словами, в країні існує купа чиновників, і в кожній групі є свій начальник

Голова Виконавчого комітету Ради реформ Міхеїл Саакашвілі заявив, що українські чиновники витіснили державу, а люди в країні народжуються з чіпами, оскільки відразу діляться на групи. Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", повідомляє Obozrevatel.

За словами політика, в Україні "немає держави".

"В Україні є чиновники, які (діють – ред.) ім'ям неіснуючої держави, тому що держава – це те, що для всіх, що забезпечує справедливість для всіх, захищає всіх. Де таке в Україні існує? В ній існує купа чиновників, а в кожній групі є свій начальник", – висловився Саакашвілі.

На його думку, якість життя в Україні теж жорстко визначається належністю до певної групи. Політик підкреслив, що в українській державі людина "народжується з чіпом на вусі".

"Ходить, ноги, руки, з двома очима, нормально розмовляє, а на вусі чіп, мовляв, я уявляю цю конкретну групу. Неначе люди народжуються з цим. А де держава? Держави просто немає", – переконаний Саакашвілі. 

Нагадаємо, нещодавно глава Виконавчого комітету реформ в Україні Міхеїл Саакашвілі зазначав, що Росія краще України у сфері економічних реформ. Loading...