Саакашвілі видав заяву про перевагу реформ в Росії

Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Політик вважає, що російська влада слухає бізнес набагато активніше, ніж в Україні

Глава Виконавчого комітету реформ в Україні Міхеїл Саакашвілі вважає, що Росія краща за Україну в сфері економічних реформ. Про це повідомляє Obozrevatel.

Як заявив він у ході відеоконференції, РФ "пішла далеко уперед України" в питанні дерегуляції економіки і ефективності фіскальної системи.

За словами Саакашвілі, російська влада слухає бізнес набагато активніше, ніж в Україні, де "всі розмовляють".

"У Росії є багато речей (які ми намагаємося виправити в Україні), які там вирішуються набагато швидше і успішніше, ніж у нас. Там скорочується бюрократія, поліпшується податкова система. І Росія перемагає нас на фронті, на якому вона ну ніяк не може вигравати, тому що Україна - це демократія, тому що в Україні є свободолюбиве суспільство, тому що в Україні є набагато більший потенціал", – зазначив він.

При цьому політик додав, що в Україні є бюрократія, яка є ворогом не меншим, ніж зовнішній ворог.

"У свій час маленька Грузія настільки випередила Росію з реформ, що навіть Медведєв та інші керівники змушені були публічно це визнати і навіть копіювали у нас якісь реформи, це було загальновідомим фактом. Звісно ми не могли завдати поразки Росії на військовому фронті, але завдали їм нищівної поразки на фронті реформ. На жаль, в Україні інша ситуація і мені це дуже не подобається", – підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше голова Виконавчого комітету реформ і колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що Україні потрібно стратегічно рухатись до того, щоб відмовитися від кредитів МВФ.Loading...