Саакашвілі уникатиме відкритих конфліктів, проте він себе стримуватиме не більш як місяць-два, – Герман

Ганна Герман Фото - скріншот

"І в один прекрасний день це вибухне"

Міхеіл Саакашвілі уникатиме відкритих конфліктів, проте він може себе стримати якийсь місяць-два і не більше, а потім ситуація вибухне.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попередніх скликань Ганна Герман.

Ганна Герман прокоментувала призначення Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ та ймовірність виникнення конфліктів.

Новини за темою: Повернення Саакашвілі 3.0: Як він очолюватиме Виконавчий комітет реформ і чому Грузія категорично проти

"Я думаю, що Саакашвілі достатньо спритний чоловік, і він буде всіляко уникати, на перший погляд, оцих відкритих конфліктів, але знаючи натуру цієї людини і розуміючи, що він може себе стримати якийсь місяць-два, але не більше, в один прекрасний день це вибухне. І якщо і не буде відкритого конфлікту, то цей конфлікт буде настільки потужний, що він може вибухнути десь в іншому місці", – зазначила Ганна Герман.

Новини за темою: Повернення Саакашвілі у велику гру: Очікування й загрози

Гостя ток-шоу також звернула увагу на інший аспект: "Мені дуже боляче, що українці починають звикати до нав'язаної їм думки про те, що вони не здатні самі керувати своєю державою, що їм обов'язково треба запрошувати чужинців".

Нагадаємо, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії та колишнього голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Як повідомляли, уже наступного дня стало відомо, що Грузія відкликала свого посла з Києва для консультацій після призначення колишнього грузинського президента Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Loading...