Саакашвілі прокоментував своє можливе прем'єрство в Грузії

За словами експрезидента Грузії, він не обирає між двома країнами

Міхеїл Саакашвілі Facebook/Міхеіла Саакашвілі


Очільник виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі заявив, що він погодився стати прем'єр-міністром Грузії після перемоги опозиції на парламентських виборах. Про це експрезидент Грузії повідомив у Фейсбук.

За словами Саакашвілі, він згоден бути перехідним прем'єр-міністром Грузії не на повний термін, а на "стабілізаційний період". "Безумовно, я хочу допомогти моєму грузинському народу вийти з кризи. Тому я оголосив, що згоден бути перехідним прем'єр-міністром не на повний термін, а на стабілізаційний період, поки нам не вдасться подолати глибоку економічну кризу, в якій зараз перебуває Грузія", – написав колишній очільник країни.

Водночас Саакашвілі зазначив, що прийняв таке рішення тому, що зараз парламентські вибори проводяться не в Україні, а в Грузії. При цьому він додав, що долі України та Грузії нероздільні, а він не обирає між двома країнами, оскільки "боротьба" триває в обох державах.

Новини за темою: У "Слузі народу" прокоментували можливе повернення Саакашвілі у Грузію

Нагадаємо, грузинське опозиційне об'єднання "Сила в єдності" назвало експрезидента країни, чинного голову виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі кандидатом у прем'єр-міністри. Лідер партії "Єдиний національний рух" вважає, що Саакашвілі повинен зустрітися зі своїм народом віч-на-віч.

Loading...