live

Саакашвілі починає формування "тіньового" уряду, – Володимир Кацман

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Грузинський політик – така людина, що не сидітиме склавши руки, констатував експерт

Для Міхеіла Саакашвілі посада у Виконавчому комітеті реформ – не кінцева мета, і його дії свідчать про те, що він починає формування "тіньового" Кабінету міністрів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт прокоментував заяву колишньої виконувачки обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо того, що голова Офісу президента Андрій Єрмак 18 травня запросив її приєднатися до Національної ради реформ, Виконавчий комітет якої нещодавно очолив третій президент Грузії і колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі.

Володимир Кацман зокрема нагадав, що після призначення пан Саакашвілі спільно з іншими представниками влади взяв участь в онлайн-конференції з послами G7 щодо українських реформ. Резюме цієї зустрічі – рекомендація послів продовжувати медичну реформу Супрун.

Новини за темою: Із самого початку мені пропонували нинішню посаду, а не віцепрем'єра, - Саакашвілі

На його думку, цю та низку інших зустрічей за участю Саакашвілі можна пояснити так: "Міхеіл Ніколозович Саакашвілі починає формування "тіньового" Кабінету міністрів, і ми з вами це передбачали. Коли він приходив до посади..., ми попереджали, що Саакашвілі – така людина, що не сидітиме склавши руки. Він буде займатися власним піаром, власним просуванням, і посада секретаря або голови цієї Ради не остання для нього. Він не бачить себе кінцевим бенефіціаром цієї посади, він далі хоче йти. Він створює, повторюю, "тіньовий" Кабінет міністрів".

Новини за темою: Саакашвілі вирішив набрати "команду реформаторів" через конкурс у Facebook

Як повідомляли, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії та колишнього голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Згодом Саакашвілі пояснив, чому прийняв пропозицію Зеленського приєднатися до влади. Він також назвав завдання, які поставив перед ним президент Володимир Зеленський.