Саакашвілі підняв питання про введення іноземців у Верховний Суд України

Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Голова виконкому Нацради реформ Міхеїл Саакашвілі виступив за включення іноземних суддів у Верховний Суд України.

Про це він заявив в ході експертного обговорення у Європейській бізнес асоціації (ЄБА).

"Протягом наступних 2-3 тижнів ми представимо пропозиції щодо судової реформи. Вважаю, що на даному етапі - це наша основна функція. Будуть елементи, які розширюють арбітраж, думаємо над включенням іноземних суддів до Верховного Суду, ми з цього приводу вже проводимо дискусії", - заявив Саакашвілі.

Новини за темою: Савченко: Саакашвілі водить бізнесменів до міністрів, і вони "рішають" питання

Також він розповів про намір ввести податок на виведений капітал.

"Якщо нам вдасться дотиснути питання з податком на виведений капітал - це також стане сигналом для інвесторів. На засіданні Нацради ми побачили, що Зеленський говорить правильні речі, але у членів його команди є свої "але", - додав керівник Нацради.

На його думку, в Україні сформувалося "болото", із-за чого в країну не можуть зайти іноземні інвестиції. 

"Те, що болото сформувалося, сумнівів немає. Те, що воно поширюється у Верховній Раді - сумнівів немає. Це треба подолати. Нам треба постаратися пройти знакові питання, домовитися, об'єднатися навколо питання, взяти і зробити. Тому що ми багато можемо збиратися на засідання, але якщо не буде консенсусу серед людей, які приймають рішення, нічого доброго не буде", - вважає Саакашвілі.

Новини за темою: Саакашвілі висловився про відсутність держави в Україні

Голова Нацради також підняв питання прийняття закону про референдуми.

"Якщо буде цей інструмент (механізм проведення референдумів - Ред.), він буде дуже популярним. Ми зможемо проводити через референдуми питання, які не пройшли через болота", - додав він.

Нагадаємо, нещодавно грузинський політик розповів про те, що Росія далеко обійшла Україну у питанні дерегуляції економіки і ефективності фіскальної системи.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради, на якій закликав провести судову реформу.Loading...