Саакашвілі отримав завдання переконати Зеленського та суспільство, що лише іноземці зможуть реформувати Україну, – Дмитро Співак

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

Дуже шкода, що в Україні ще є люди, які вірять в те, що їм каже Саакашвілі

Колишній президент Грузії та колишній губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі отримав нове завдання в Україні – переконати своїм талантом президента Володимира Зеленського та українське суспільство, що лише іноземці допоможуть нам реформувати суд.

Про це в  ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив голова Соціальної експертної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак.

Експерт зазначив, що Саакашвілі поки що чудово вдається видавати себе за того, ким він насправді не є. Також Дмитро Співак зауважив, що ексгубернатор Одеської ОДА та колишній президент Грузії давно не згадував про "українських бариг" - олігархів, яких потрібно ув’язнювати.

"Міхеіл Саакашвілі прилаштований, вся його команда прилаштована. У них є НАБУ, САП та Антикорупційний суд. Сьогодні у них є лише один пробіл – вони не управляють Верховним судом України. А Саакашвілі – не "зелений" хлопець, він агент давній, з великим статусом, людина на "хайпі", талановита, людина  великого рівня, тому йому і ставлять великі завдання", – сказав гість програми.

Одним із таких завдань, додав Співак, була одеська митниця, а зараз експрезидент Грузії отримав нове завдання в Україні.

"Нашим людям важко прийняти, що Саакашвілі байдуже, де йому бути прем’єром – в Україні чи Грузії. От він отримав зараз завдання – пробити, пролобіювати та переконати, в першу чергу Зеленського і суспільство, що українські судді погрузли в корупції, що лише іноземці допоможуть нам реформувати суд", – зазначив він.

Новини за темою: Саакашвілі підняв питання про введення іноземців у Верховний Суд України

Але насправді, продовжив Дмитро Співак, мета перебування Саакашвілі в Україні – поставити її на коліна перед іноземними урядами.

"Маячня це все. Нас просто хочуть відверто поставити на коліна. І мені дуже шкода, що є ще люди, які вірять та намагаються слухати те, що їм каже Саакашвілі", – прокоментував Дмитро Співак.

Новини за темою: Саакашвілі заявив, що на зарплату 1,5 тис. дол. "не можна навіть дитині морозиво купити"

Нагадаємо, у травні президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії та колишнього губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Додамо, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович заявив, що заяви Міхеіла Саакашвілі як державної особи України щодо нелегітимності уряду Грузії, можуть привести до розриву відносин між двома країнами.

Loading...