Саакашвілі буде "мутити" свої розклади і в Києві, і в Грузії, і в ОП, – Мосійчук

Ігор Мосійчук, Фото з відкритих джерел

Саакашвілі може "перевзутися" і вже досить скоро ми можемо почути знамените "бариги" по відношенню до керівництво Офісу президента

Міхеіл Саакашвілі – людина всюдисуща та всюдимутна. Тому він буде "мутити" свої розклади скрізь: і в Києві, і в Грузії, і в Офісі президента.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України 8-го скликання Ігор Мосійчук.

Коментуючи спільне фото Міхеіла Саакашвілі з колишнім головою ОПУ Андрієм Богданом і нардепом від "Слуги народу" Єлизаветою Ясько,  політик зауважив, що це може бути сигналом для Офісу президента і самого Зеленського.  

"Враховуючи, що Михайло Саакашвілі займає посаду і нібито входить у вертикаль президентської влади, нібито співпрацює з Офісом президента, я переконаний, що це сигнал Андрію Єрмаку у і Володимиру Зеленському. Сигнал про те, що Саакашвілі може "перевзутися" і вже досить скоро ми можемо почути знамените "бариги" по відношенню до керівництво Офісу президента, а може й самого президента", – заявив Ігор Мосійчук.

Також екснардеп прокоментував намір Саакашвілі повернутися до Грузії напередодні виборів. Зокрема, за словами Мосійчука, Саакашвілі, швидше за все, не зможе залишити посаду в Україні і буде грати на різних фронтах.   

"Михайло Саакашвілі – це людина всюдисуща та всюдимутна. Тому він буде "мутити" свої розклади скрізь: і в Києві, і в Грузії, і в Офісі президента", – переконаний політик.

Новини за темою: Прихильники Саакашвілі хочуть висунути його на посаду прем'єра Грузії

Нагадаємо, 6 вересня Міхеїл Саакашвілі опублікував у своєму Facebook спільне фото з колишнім головою ОПУ Андрієм Богданом і нардепом від "Слуги народу" Єлизаветою Ясько. "В центрі у нас справжня киянка в 5-му поколінні і ми говоримо про київські вибори", - підписав знімок Саакашвілі. Аналогічне фото опублікував і Богдан, підписавши його: "Є цікавий розклад на Київські вибори!"

Також повідомляли, що 27 серпня експрезидент Грузії, голова Виконавчого комітету Ради реформ України Міхеіл Саакашвілі записав відеозвернення на тлі Дніпра, в якому висловив подяку Україні та заявив, що повертається на Батьківщину - до Грузії

Однак пізніше міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила, що вітатиме повернення експрезидента країни Міхеіла Саакашвілі, оскільки там він перебуває в розшуку і на нього чекає в'язниця.

 

Loading...