Russland.news: Медведчук вважає, що "земельними" законами Зеленський виконує домашнє завдання Сороса

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Останні законодавчі ініціативи української влади, що стосуються продажу землі, – це початок вирішальної атаки глобального капіталу на національний суверенітет України.

Таку думку народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука наводить у своїй статті "Медведчук: Українська влада проводить повзучу приватизацію державної землі" німецька електронна газета Russland.news.

"На думку голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, нові законодавчі ініціативи є початком нової і, можливо, вирішальної атаки глобального капіталу на національний суверенітет України", – наводить точку зору політика видання.

Медведчук, продовжують у статті, звинуватив український уряд в спробі домогтися "повзучої" передачі сільськогосподарських земель іноземному капіталу після того, як не вдалося за допомогою "бліцкригу" юридично закріпити умови для концентрації землі в руках великих землевласників.

Крім того, народний депутат нагадав, що проєкт земельного закону, раніше запропонований президентом України Зеленським і його прихильниками, передбачав можливість концентрації в руках одного власника сільськогосподарських угідь до 200 000 га.

"Якби ця норма пройшла друге читання, в нашій країні вже були б створені небачені у світовій практиці тепличні умови для тотальної латифундизації сільськогосподарських земель і тим самим були б відкриті шлюзи для масового обезземелення українських селян", – застерігає Віктор Медведчук.

Також у статті акцентується увага на тому, що зараз, на думку Медведчука, український уряд рухається "від бліцкригу до поступового поглинання".

"Ці законопроєкти об'єднує те, що вони спрямовані на приватизацію землі державних і комунальних сільськогосподарських компаній, установ та організацій і є початком нового і, можливо, вирішального для глобального капіталу наступу на національний суверенітет України і на національне багатство українського народу", – цитує нардепа німецьке видання.

За словами Медведчука, висунення таких законопроєктів прихильниками чинного президента Зеленського та його попередника Петра Порошенка у Верховній Раді свідчить про їхнє прагнення забезпечити законодавче оформлення продажу земель державної та комунальної власності і тим самим виконати домашнє завдання, яке поставив їм Джордж Сорос і його емісари в Україні.

Сайт наводить також думку Медведчука про те, що державні комунальні земельні активи, включаючи ті, якими володіють наукові установи, є найбільш ліквідними і ласими шматками української землі, оскільки вони представлені цілісними земельними масивами.

"Він вважає ймовірним, що законопроєкти про приватизацію державних земель будуть ухвалені Радою. Однак його партія відкидає ці закони, і він закликає провести референдум про ринок землі в Україні", – резюмують в Russland.news.

Раніше Віктор Медведчук заявив, що чинна влада готує сільськогосподарські землі державної та комунальної власності для передачі представникам глобального капіталу і форсує ці процеси прискореними темпами.