Розраховуємо на серйозну роль Туреччини в роботі Кримської платформи, - Зеленський

УНІАН

В цьому регіоні Туреччина є ключовим гравцем

Президент України Володимир Зеленський розраховує, що Туреччина буде активним учасником процесу деокупації Криму. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Він зазначив, що платформа створюється для напрацювання рішень щодо повернення Криму під контроль України та консолідації в межах цивілізованих країн і сил, включно з кримськотатарським народом.

"Припускаємо, що це дозволить консолідувати зусилля всіх цивілізованих країн і громадських сил як в Україні, так і за кордоном для роботи на благо Криму. А значить, і на благо кримськотатарського народу. Ми дуже сподіваємося на те, що представники Меджлісу приєднаються до цієї роботи. Нашим спільним завданням має бути напрацювання рішень для якнайшвидшого повернення Криму під контроль Української держави", - заявив президент.

Також Зеленський зазначив, що в цілому в регіоні Туреччина є ключовим гравцем.

"І ми сподіваємося на серйозну роль Туреччини в цьому питанні. Адже хіба можна щось вирішити без Туреччини в нашому регіоні? Ні, звичайно", - підкреслив Зеленський.

Новини за темою: США дозволять польоти своїх літаків у районі окупованого Криму

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський прибув із робочим візитом до Туреччини, де він проведе зустріч з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.Loading...