Росію запросять взяти участь у платформі з деокупації Криму, – заступник голови МЗС України

Еміне Джепарова

Однак, надій на те, що РФ погодиться на участь, небагато

Російську Федерацію запросять брати участь у міжнародній платформі з деокупації Криму, але надій на це мало. Про це розповіла перша заступниця голови МЗС України Еміне Джепарова "Крим.Реалії".

"Ми запросимо Росію взяти участь у цій платформі. Звичайно, ми розуміємо, бачачи їх страусину позицію всі шість років, як вони викручують ситуацію, абсолютно цинічно поводяться щодо України та міжнародного права, тому надій, що Росія візьме участь в цій платформі, небагато", – зазначила вона.

За словами Джепарової, якщо одним із завдань цієї платформи є відстеження того, що відбувається у Криму, то в МЗС України розуміють, що "йдеться про злочини, які Росія здійснює в Криму".

"Ми переконані, що те, що сталося у 2014 році в Криму і на Донбасі – це порушення того світопорядку, який виник після Другої світової війни. Не тільки Україна зацікавлена у відновленні справедливості. Це тест для західних країн", – підкреслила заступниця міністра.

Новини за темою: Зеленський обговорив з Боррелем створення майданчика для перемовин щодо Криму

Нагадаємо, під час засідання Генасамблеї ООН з нагоди відзначення 75-ї річниці Організації Об’єднаних Націй президент України Володимир Зеленський заявив, що окупація Криму та російська агресія на Донбасі - це не лише війна в Україні, це війна в Європі. Також голова держави закликав до участі в створенні міжнародної платформи з деокупації Криму і підтримки оновленої резолюції щодо ситуації з правами людини на анексованому півострові.

Loading...