Росія звинуватила Україну у виході з "Мінська"

Борис Гризлов Фото з відкритих джерел

Гризлов стверджує, що українська влада змушує "представників" Донецька та Луганська вжити заходів у відповідь

Україна "фактично припинила" виконання мінських домовленостей. Відповідну заяву зробив представник Росії в Тристоронній контактній групі Борис Гризлов, передає ТАСС.

"Ми фіксуємо, що останні політичні рішення Києва спрямовані на продовження агресії проти Донбасу. Постанова Верховної Ради про місцеві вибори, яке порушує Мінські угоди, так і не скориговано. Як заявлено на сайті президента України сьогодні о 13:11: "Головною метою нашої делегації, як і всієї держави, є повернення виключно на українських умовах всіх тимчасово окупованих територій", - сказав Гризлов.

За його словами, вищезазначені висловлювання принципово суперечать самій основі Мінських угод.

Він стверджує, що українська влада змушує "представників" Донецька та Луганська вжити заходів у відповідь і не повинна скаржитися, коли ці заходи будуть реалізовані.

Російський експерт також не обійшов увагою звільнення Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації у Тристоронній контактній групі.

"Показовим є і рішення президента Зеленського про виведення зі складу делегації України в контактній групі Вітольда Фокіна - єдиного професіонала, який називав речі своїми іменами, розумів і публічно озвучував важливість відповідального виконання українською стороною комплексу заходів", - додав Гризлов.

Новини за темою: У "Слузі народу" хочуть перенести майданчик ТКГ з Мінська

Нагадаємо, під час засідання ТКГ 30 вересня голова української делегації Леонід Кравчук закликав російську сторону не блокувати переговорний процес і зосередитися на питаннях, у вирішенні яких зацікавлені українці. За його словами, українська делегація готова до конструктивної роботи над вирішенням питань, що входять до порядку денного діяльності ТКГ.

Loading...