Росія зніме санкції з трьох українських підприємств

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" України Віктор Медведчук та президент Росії Володимир Путін Фото з відкритих джерел

Президент Російської Федерації Володимир Путін в ході наради з урядом підтримав пропозицію прем'єра Росії Михайла Мішустіна дозволити поставки в країну продукції низки українських підприємств, щодо яких були введені відповідні обмежувальні заходи. Про це повідомляє Mignews.

Мішустін повідомив, що раніше провів зустріч з головою політради української партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктором Медведчуком.

"Ми обговорювали низку тем, у тому числі прохання українських промисловців про можливість відкрити доступ на наш ринок деяким підприємствам, щодо них діють дзеркальні обмежувальні заходи. Йдеться про ті виробництва, які були орієнтовані на експорт товарів до Росії. Володимире Володимировичу, ми вважаємо за можливе дозволити постачання обладнання та продукції... шановний Володимире Володимировичу, якщо ви підтримаєте можливість повернення в нашу країну продукції таких підприємств, уряд підготує необхідні для цього документи", - сказав Мішустін.

За його словами, при цьому будуть повною мірою дотримані інтереси російських виробників.

Новини за темою: Зеленський у Брюсселі отримав мовчання, а Медведчук у Москві - вакцину і скасування санкцій проти України

"Як відомо, не ми вводили ці обмеження. Всі дії з нашого боку мають тільки відповідний характер. Ми завжди готові до відновлення повноформатної взаємодії з Україною", - відповів Путін.

Як підкреслив президент РФ, рівень кооперації між підприємствами двох країн був дуже високим, що приносило взаємну користь і вигоду, зберігало робочі місця, забезпечувало людей гідною заробітною платою.

"Ми готові до відновлення повноформатної взаємодії з українськими партнерами. Давайте будемо вважати, що це перший крок і жест доброї волі з нашого боку. Добре, будь ласка, давайте, я згоден", - підкреслив Путін.

Як уточнив в ході наради Мішустін, йдеться про Барський машинобудівний завод і Рубіжанський картонний комбінат.

Нагадаємо, 6 жовтня Володимир Путін і голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук обговорили питання про можливе часткове скасування санкцій для відновлення економічного співробітництва між Україною та Росією. 

Loading...