live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Росія залишається учасником конфлікту на Донбасі, - Резніков

Перший заступник голови делегації України в Тристоронній контактній групі Олексій Резніков

Офіс Президента

РФ постійно намагається виступати в якості посередника, а не учасника

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що Російська Федерація залишається учасником збройного конфлікту на Донбасі. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК-Україна".

За словами міністра, Росія визнана резолюцією ПАРЄ від 30 січня учасником Мінських угод і зобов'язана вивести свої війська з території України.

"Росія і в цьому випадку намагається зіграти в гру "ми тут проходили повз, випадково зайшли, ми посередники". Але це не працює. Ми постійно нагадуємо нашим сусідам, що вони - сторона конфлікту. Зараз у спілкуванні з ними ми використовуємо резолюцію ПАРЄ від 30 січня, де Росія в черговий раз визнана учасником Мінських угод і зобов'язана вивести свої війська з території України. Визнана не спостерігачем, не запрошеною стороною. Саме учасником", - зазначив Резніков.

Міністр додав, що існує всього три учасники: дві сторони міжнародного конфлікту - Росія та Україна, і ОБСЄ, яка виступає в ролі медіатора.

Раніше повідомлялося, що влада так званої "ЛДНР" приховує від населення реальну ситуацію із коронавірусом COVID-19. На тимчасово непідконтрольній українській владі частині Донбасу тестів для виявлення вірусу немає.

 

Loading...