Росія взяла паузу для відповіді на позицію країн "нормандської четвірки"

Фото з відкритих джерел

Андрій Єрмак заявив, що зустріч на крок наблизила проведення саміту в Берліні

Україна, Франція та Німеччина заявили про готовність докласти максимум зусиль для виконання домовленостей Паризького саміту та наблизити проведення зустрічі в Берліні, однак Росія взяла паузу в цьому питанні. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Так, у п'ятницю, 3 липня, у Берліні відбулася зустріч політичних радників лідерів держав-учасниць Нормандського формату. Від України виступав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у складі української делегації, яку очолював віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков.

Як зазначається, учасники обговорили процес виконання домовленостей, досягнутих лідерами країн "нормандської четвірки" за результатами саміту в Парижі в грудні 2019 року та виокремили низку завдань, які мають бути виконані під час найближчих засідань ТКГ для прискорення переговорного процесу.

У підсумку учасники зустрічі дійшли згоди, що потрібно докласти максимум зусиль для повного виконання рішень Паризького саміту. Зокрема, йдеться про необхідність реальних заходів для повного і всеосяжного режиму припинення вогню.

Новини за темою: Україна в ТКГ наполягає на відновленні дії українського законодавства в ОРДЛО

"Домовленості Паризького саміту лідерів держав – учасниць Нормандського формату має бути виконано. Україна, а також її партнери за Нормандським форматом, Франція та Німеччина, продемонстрували готовність докласти для цього максимум зусиль", – зазначила українська делегація.

Новини за темою: У Кремлі заявили, що дати нормандської зустрічі не буде, поки не реалізуються домовленості паризького саміту

Тоді як Росія взяла паузу для підготовки відповіді на позицію України, Франції та Німеччини.

До слова, найближчим часом сторони планують узгодити порядок денний для роботи ТКГ для зближення позицій для проведення саміту в Берліні.

Нагадаємо, напередодні керівник Офісу президента Андрій Єрмак прибув до Німеччини у складі української делегації на зустріч з політичними радниками лідерів держав-учасниць Нормандського формату.Loading...