Росія визнала екстремізмом заклики повернути Крим Україні

Фото з відкритих джерел

Відповідні зміни схвалила Рада Федерації

Рада Федерації Росії схвалила поправки до закону "Про протидію екстремістській діяльності", якими відчуження території РФ прирівнюється до екстремізму. Про це повідомила пресслужба Ради Федерації.

"Оновлений текст Конституції доповнено положеннями, згідно з якими Росія забезпечує захист свого суверенітету і територіальної цілісності, а дії, спрямовані на відчуження частини територій РФ (за винятком делімітації, демаркації, редемаркації російського державного кордону з суміжними країнами) не допускаються", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, будь-який призов Росії повернути анексований Крим Україні, може бути розцінений, як "екстремізм". Раніше екстремістською діяльністю вважалося тільки порушення цілісності РФ.

Новини за темою: Кулеба назвав умову зустрічі Зеленського й Путіна у Криму

Нагадаємо, раніше голова Держдуми В'ячеслав Володін заявив, що Росія має намір залучити до кримінальної відповідальності іноземних громадян за заклики повернути Крим Україні. Також чиновник анонсував введення відповідальності і для американських політиків, про яку "всі так мріяли".

Loading...