Росія в Радбезі ООН звинуватила партнерів України у "підіграванні Києву"

Постійний представник Росії в Раді Безпеки ООН Василь Небензя. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Також представник РФ в ООН традиційно звинуватив Україну у порушенні Мінських угод

Представник Росії в ООН Василь Небензя під час засідання Ради безпеки, де обговорювалось загострення конфлікту на Донбасі, звинуватив країни-члени Радбезу у "підіграванні Києву". Про це повідомляє РБК-Україна.

"Ми знаємо тези, з якими деякі країни збираються зараз виступити. Тому хочемо попередити заздалегідь... Чим довше ви підіграєте Києву - тим менше шансів на взаємний діалог між українськими громадянами по обидві сторони лінії розмежування", - сказав Небензя.

Окрім цього він заявив, що схід України виступає проти українських військових на кордоні з Росією, оскільки побоюється зриву виборів на Донбасі.

Не обійшлося без звинувачень України у порушенні Мінських угод, які є безальтернативним вирішенням ситуації на сході України.

Зазначимо, вчора, 18 лютого, у Нью-Йорку Рада безпеки ООН провела засідання з нагоди п'ятої річницю укладання мінських угод. Ініціатором зустрічі виступила Росія, яка запросила країни ЄС та представника ОБСЄ для аналізу виконання угод. Україну у дискусії представляв постійний представник при ООН Сергій Кислиця.

Раніше повідомлялося, що країни-члени Ради безпеки ООН після засідання Радбезу, на якому обговорювалося виконання Мінських угод, виступили із заявою на підтримку України.

Loading...