Росія створює гуманітарні кризи як привід для інтервенції, - генерал США

Генерал-лейтенант Бенджамін Годжес Укрінформ

За його словами, не знімається військова загроза, пов'язана із ситуацією з водою в Криму

Росія для виправдання своїх інтервенцій за кордоном спочатку створює ситуацію, подібну до гуманітарної кризи, а потім "вимушено" втручається. Про це заявив командувач Збройних сил Сполучених Штатів у Європі у 2014-17 роках генерал-лейтенант Бенджамін Годжес в онлайн-включенні під час спеціального Київського безпекового форуму у п’ятницю, передає "Укрінформ".

"Підхід (Росії – ред.) полягає в тому, щоб вигадати якийсь привід, аби можна було щось зробити. Як правило, вони намагаються створити ситуацію – чи то у Білорусі, Грузії, чи в Україні – яка виглядатиме як гуманітарна криза, а тому вони мають втрутитися", – заявив Годжес.

За його словами, занепокоєння щодо ймовірності російської інтервенції на Півдні України через ситуацію з водою на окупованому Кримському півострові наразі не знімається.

"Ми не знаємо, скільки обладнання, логістики залишилося (в окупованому Криму – ред.) після завершення навчань "Кавказ-2020", – заявив генерал.

Колишній командувач ЗС США у Європі висловив переконання, що Кремль, безумовно, спостерігає за місцевими виборами в Україні, продовжуючи зусилля з дезінформації.

Новини за темою: Росія намагається зробити Україну відповідальною за відсутність води в Криму, - Мінреінтеграції

Раніше повідомлялося, що з території окупованого Криму виселять майже тисячу осіб, з яких близько 600 є громадянами України.

Loading...