live

Росія просто так не піде, вона "пощупає" ще Одесу, Харків і Запоріжжя, – Геннадій Москаль

Телеканал ZIK

Експосадовець закликав змінити всіх, хто хоче повести Україну за придністровським сценарієм

Росія свого чобота не забере. Вона прощупає ще Одесу, Харків і Запоріжжя.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Геннадій Москаль переконаний, що місцевих виборів на Донбасі восени не буде.

"Та не буде ніяких виборів! Можливо, ще "Опозиційна платформа – За життя" буде мати там (на Донбасі, - ред.) якийсь відсоток. Я там працював і до окупації, і після. Не буде там виборів. Росія свого чобота не забере... Вона ще думає, шукає, де найнижче соціальне дно, сьогодні вона прощупає Одесу, прощупає Харків, Запоріжжя і тому подібне", – заявив колишній посадовець.

Новини за темою: "Нас це, звісно, турбує": У РФ знову назвали області, які "готові вийти зі складу України"

Тому, вважає Геннадій Москаль, необхідно терміново змінити державну політику щодо відновлення миру на Донбасі.

"Я пропоную змінити політику і всіх, хто пропонує повести нас по "придністровському конфлікту", – заявив Геннадій Москаль.  

Нагадаємо, 15 травня відбулося перше засідання ТКГ з оновленою українською делегацією. Перше, на чому Україна наголосила, – це важливість виконання домовленостей лідерів "нормандської четвірки", досягнутих під час саміту в Парижі. Зокрема наголошувалося на необхідності виконання безпекових вимог, у тому числі щодо дотримання сталого "режиму тиші".

Раніше заступник голови комітету Ради Федерації Росії з міжнародних справ Володимир Джабаров назвав області, які нібито "готові вийти зі складу України". За його словами, зі складу країни хочуть вийти Одеса, Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, які "поки вичікують".

Loading...