Росія повернула Україні ноту протесту щодо параду в Криму без розгляду

РФ заявила, що має право самостійно вирішувати, де їй проводити святкування

Парад в анексованому Криму

ТАСС

Російська Федерація повернула Україні без розгляду ноту протесту через морський парад в окупованому Севастополі. Про це журналістам повідомило МЗС Росії, передає ТАСС.

У російському дипвідомстві заявили, що Росія сама вирішує, де їй проводити морський парад. "Російська Федерація, будучи суверенною державою, має право організовувати на своїй території паради, святкування та інші заходи на свій розсуд, без погодження з іноземними державами", – заявили в МЗС країни.

Що стосується приналежності Криму до України, то в Москві заявили, що радять Києву "позбутися ілюзій і звикнути до думки", що півострів – це "невід’ємна частина Російської Федерації", адже такий вибір, за словами дипвідомства, зробили місцеві жителі.

Нагадаємо, вчора, 28 липня, Україна передала Російській Федерації ноту протесту через проведення військово-морського параду у Севастополі 26 липня. В українському дипвідомстві заявили, що проведення параду є свідомим кроком з боку РФ до ескалації напруженості відносин між країнами.

Новини за темою: В анексованому Криму водолази три доби поспіль не можуть знайти затонулу бронемашину

Раніше заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос заявив, що Російська Федерація розпочала розгортання військових штабів в окупованому Криму, які може використати в "активній фазі бойових дій".

 

Loading...