Росія поскаржилась, що "люди Зеленського" в ПАРЄ ведуть себе як попередники

Півколо ПАРЄ у Палаці Європи wikipedia.org

Також голова російської делегації не розуміє обурення українців поновлення повноважень Росії

Голова делегації Росії та віцеспікер Держдуми Пьотр Толстой висловив жаль з приводу того, що нова делегація України у ПАРЄ упереджено ставиться до росіян. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на російські ЗМІ.

"Ми чули багато коментарів про те, що нова українська делегація абсолютно інакше будуватиме свою роботу, "що це люди Зеленського", з низів. На жаль, нічого цього не відбулося", - сказав він та додав:

"Хамство щодо російської делегації продовжилося. Стиль, обраний українцями, балтійцями, поляками, британцями щодо Росії, який виражається у вкрай ворожих та упереджених звинуваченнях, в цьому році на майданчику ПАРЄ був продовжений".

За словами Толстого, він не розуміє, чому в Україні сприйняли підтвердження повноважень російських депутатів і його обрання віцеспікером у ПАРЄ як свою поразку та додав, що російська делегація не опускатиметься до рівня колег.

"Якщо ми почнемо на їх рівні з'ясовувати стосунки, то ми, мені здається, опустимося до рівня діалогу з моськами, що гавкають. Нехай гавкають, караван іде все одно", - підсумував він.

Раніше Парламентська асамблея Ради Європи відхилила пропозицію представників України та держав-партнерів про обмеження повноважень російської делегації. 

Loading...