Росія намагається дискредитувати найвищих чиновників України, - ГУР Міноборони

ГУР звинуватила Росію у спробі дискредитувати чиновників України Фото з відкритих джерел

У розвідці заявили, що дискредитація відбувається через критику дій української влади

Українська розвідка заявила, що Росія розпочала кампанію з дискредитації найвищих державних та військових чиновників України. Про це йдеться у повідомленні ГУР Міністерства оборони. 

Як зазначається, Кремль таким чином намагається викликати в українців недовіру до вищих посадових осіб держави та дискредитувати їхню діяльність. За даними українських розвідників, для цього використовуються засоби масової інформації, журналісти та агенти впливу. 

Зокрема, під дискредитацією мається на увазі критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, у тому числі пов’язаних з епідемією коронавірусу. 

Новини за темою: Вторгнення РФ в Україну буде, але не восени, - головний розвідник

"Усе це відбувається на фоні цілеспрямованих зусиль Верховного Головнокомандувача ЗС України, Міністерства оборони України та воєнної розвідки України на шляху підвищення ефективності дій з відбиття російської збройної агресії та впровадження системних реформ із набуття нових спроможностей вітчизняного війська за стандартами НАТО", - пояснили у ГУР. 

Нагадаємо, раніше Служба зовнішньої розвідки України назвала головні загрози для країни. Серед основних небезпек - збройний конфлікт, релігійні розбіжності та економічні загрози. 

Loading...