Рішення суду: На Миколаївщині розглянуть і зареєструють списки ОПЗЖ

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Вчора, 2 жовтня, близько півночі, Миколаївський окружний адміністративний суд прийняв рішення, яким зобов'язав членів обласної територіальної комісії зібратися для реєстрації списків кандидатів від ОПЗЖ в депутати Миколаївської обласної ради. Про це повідомляє прес-служба політсили.

"Миколаївська обласна територіальна виборча комісія не зуміла ні зареєструвати нашу політичну силу, ні відмовити їй в реєстрації на вибори в Миколаївську обласну раду. Рішення суду наступне: повністю задовольнити нашу позовну заяву. Це виражається в тому, що суд визнав бездіяльність комісії і зобов'язав її зареєструвати наш список – єдиний територіальний список кандидатів у депутати в Миколаївську обласну раду від політичної партії "опозиційна платформа – за життя"", – сказав Юрій Загородній, керівник Миколаївської обласної партійної організації ОПЗЖ.

Також протиправною визнана бездіяльність Миколаївської міської територіальної виборчої комісії - її зобов'язали заново розглянути документи на реєстрацію кандидатів у депутати в Миколаївську міську раду від "опозиційної платформи – за життя".

"Ці рішення суду говорять про те, що ті претензії і зауваження, які пред'являли обидві комісії до нашої політичної сили і до наших списків, неспроможні, тому що суд не побачив в наших підготовлених списках підстав для істотних зауважень, які б перешкоджали реєстрації наших кандидатів у депутати як в Миколаївську міську, так і в Миколаївську обласну ради. Політичні спекуляції, ігри і, я б навіть сказав, тиск деяких політичних сил (а особливо намагалася не допустити до реєстрації нашу політсилу "європейська солідарність") – всі ці спроби не увінчалися успіхом і зазнали фіаско. Суд довів правоту нашої політичної сили", - додав керівник Миколаївської обласної партійної організації ОПЗЖ.

Захистити права виборців-пріоритет для "опозиційної платформи - за життя"! Ми За чесні вибори!

Нагадаємо, 29 вересня був останній день розгляду питання реєстрації політичних сил для участі в місцевих виборах, але ні обласна, ні міська виборчі комісії не прийняли рішення з приводу реєстрації політичної партії "опозиційна платформа – за життя".

1 жовтня Юрій Загородній, керівник Миколаївської обласної партійної організації "опозиційної платформи - за життя", подав дві позовні заяви в Миколаївський окружний адміністративний суд – до Миколаївської обласної територіальної виборчої комісії і до Миколаївської міської територіальної виборчої комісії.