Рішення про місцеві вибори не закрите, – Гавриш

Степан Гавриш Скріншот відео

Усе залежить від епідемситуації, каже колишній нардеп

Рішення про місцеві вибори не є закритим, і в будь-який час їх можуть або пересунути у часі, або скасувати, залежно від того, якою буде епідемситуація із рівнем захворюваності на коронавірус.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України III, IV скликань Степан Гавриш.

Степан Гавриш погодився із думкою, що на місцевих виборах слід очікувати загострення відносин між Києвом та владою на місцях.

"Я думаю, що так. Цей тренд поки що неочевидний…, але ясно, що сьогодні місцеві вибори, місцеве самоврядування кидає виклик Києву, і питання не тільки у хворобі (пандемії коронавірусу. – Ред.), політиці Києва, поведінці, владі у цілому. Цей виклик може бути де завгодно. Черкаси і Тернопіль – різні, майже полюси України. Це означає, що завтра влада перед місцевими виборами може якраз певною мірою використовувати Київ, як м’ячик, який кидатиме виборцям, щоб підтримати власний рейтинг", – зазначив Степан Гавриш.

Новини за темою: Особливістю місцевої виборчої кампанії буде брак кадрів, – Решмеділова

Колишній нардеп звернув увагу на те, що існує ще одна проблема.

"Ми не знаємо, яка буде санепідемситуація у жовтні. Поки що рішення про вибори не є закритим, і в будь-який час вибори можуть бути або пересунуті у часі, або скасовані на цей період, залежно від того, якою буде санепідемситуація", – заявив Степан Гавриш.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала постанову №3809, призначивши місцеві вибори на 25 жовтня 2020 року.

Як повідомляли, у ЦВК наголосили: місцеві вибори в Україні відбудуться у складних умовах. Ускладнення відбуваються через зміни виборчого закону і пандемію COVID-19.

Loading...