Рішення Мінфіну США - превентивне реагування на мою наступну пресконференцію з викриття "демокорапшн", - Деркач

Андрій Деркач

На початку наступного тижня Андрій Деркач вийде на пресконференцію з новими, шокуючими фактами викриття демокорупції

Народний депутат України Андрій Деркач пояснив тимчасове накладення так званих санкцій з боку Міністерства фінансів Сполучених Штатів Америки. Про це він написав у своєму Facebook.
 
Політик пояснив, який мотив дій Мінфіну США.
 
"Помста представників Демокорапшн в особі Байдена, Кента і Квін. Помста - невіддільна частина їх регулярної діяльності проти українських розслідувачів, журналістів, експертів, які розкривають все нові й нові схеми міжнародної корупції. Це помста і щодо мене як представника команди розслідувачів. І не важливо, як ця помста проявляється: будь це скасування американської візи на прохання представників демокорапшн в посольстві США або моєї депортації з Російської Федерації, як це було у 2017 році. І не важливо, що дане рішення було оформлено з папірця кількох конгресменів з Демпартії США та інспіровано представниками Держдепу, що покривали розкрадання і нецільове використання міжнародної технічної допомоги для України.
 
Коли викриваєш схеми міжнародної корупції, завжди потрібно бути готовим до помсти. Крім того, Першу поправку до Конституції США, свободу слова, а також право відстоювати демократичні цінності та незалежність своєї держави від зовнішнього корупційного впливу і від зовнішнього управління ніхто не відміняв", - зазначив Деркач.
 
Крім того, нардеп розповів про свої подальші дії. 
 
"Перше. На початку наступного тижня я вийду на пресконференцію з новими, шокуючими фактами викриття демокорупції. Саме через витік інформації про майбутню пресконференцію, інформація про санкції вийшла саме сьогодні. Демокорупціонери дуже бояться. Тому що кожне слово, яке буде мною озвучено, підкріплено цифрами, документами і цікавими записами. Відмовлятися від пресконференції не стану: на кону – державна незалежність і суверенітет України.
 
Друге. Подібна інформація від Мінфіну США відкриває мені можливість захищати свої інтереси в юридичному полі - в суді. Вважаю, що перемога в цій історії стане логічною відповіддю представникам "Демокорапшн" у моїй боротьбі за відстоювання національних інтересів України. Про дату і час (пресконференції, - ред.) повідомлю додатково. Приходьте. Буде дуже цікаво", - резюмував Андрій Деркач.
 
Зазначимо, Сполучені Штати оновили санкції за кібератаки та втручання в американські вибори. Під санкції потрапив український політик - Андрій Деркач. Він раніше опублікував записи розмов колишнього віцепрезидента США Джо Байдена і п'ятого президента України Петра Порошенка.
Loading...